офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИЙ ЛЕГКОАТЛЕТ СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ

Спортсмена-інструктора національної збірної команди України, майстра спорту України міжнародного класу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату Ярослава Окапінського та його тренера Андрія Рожка з перемогою привітали голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, голова постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, а також керівництво ОВА.

Досягати успіху на міжнародній спортивній арені Ярослав Окапінський почав методично з 2018 року. У 2021-му вже представляв Волинь на XVI Паралімпійських Іграх у Токіо. На початку цього року у Дубаї під час кваліфікаційних міжнародних змагань World Para Athletics Grand Prix, 14th Fazza International Para Athletics Championships на різних дистанціях легкоатлет виборов і золото, і срібло, і бронзу.

А кілька тижнів тому на чемпіонаті Світу з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що проходив у Парижі, Ярослав став чемпіоном на дистанції 400 м та здобув ліцензію на участь у XVIІ Паралімпійських Іграх 2024.

Волинські посадовці запевнили, що за виступом легкоатлета стежили і щиро вболівали. «Ми спостерігали за змаганнями і дуже пишалися твоїми, Ярославе, здобутками. Чемпіонська медаль найвищого гатунку, завдяки тобі, тепер є й на Волині. Бажаю підкорити ще й олімпійські вершини. Щоб наш український прапор якомога частіше майорів на усіх спортивних аренах світу», – зазначив очільник обласної ради і Волинського відділення Національного олімпійського комітету Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*