офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИХ РЯТІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні Дня рятівника співробітникам ДСНС прийшли подякувати за службу заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, народний обранець Вячеслав Рубльов, очільник ОВА Юрій Погуляйко, представники військових формувань, правоохоронних органів, установ та організацій, а також та духовенство.

Т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Волинській області Сергій Демидюк висловив особовому складу аварійно-рятувальних служб вдячність за віддану працю і відповідальне виконання службових обов’язків. Він зауважив, що у воєнний час від рятівників держава очікує подвійної віддачі. «Наші колеги на півдні, сході та півночі України щодня зустрічають агресію ворога, разом із ними пліч-о-пліч стоять і волинські рятувальники, несуть службу у Харківській, Донецькій, Миколаївській та Херсонській областях. Вони допомагають розміновувати території, доправляють гуманітарні вантажі, допомагають цивільному населенню та силам оборони», – зауважив він.

Від імені голови Волиньради Григорія Недопада та обранців громади із прийдешнім професійним святом волинських надзвичайників привітав заступник голови Григорій Пустовіт. «Важливість професії рятівника важко переоцінити. Повінь, пожежа, стихійне чи техногенне лихо – ви першими приходите на допомогу, ризикуєте власним життям заради порятунку інших. Сьогодні, у час великої війни ви також – в епіцентрі небезпеки, аби убезпечити інших. Вас по праву називають героями без зброї, бо і вдень, і вночі ви перебуваєте на бойовому посту, повсякчас демонструючи мужність, сміливість, витривалість та героїзм», – наголосив він.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у справу захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру та з нагоди Дня рятівника Григорій Пустовіт вручив почесні грамоти та подяки обласної ради кращим працівникам служби порятунку.

Т.в.о. начальника ГУ ДСНС України в області Сергій Демидюк нагородив волинських рятівників високими відомчими відзнаками, нагрудними знаками, медалями, а також оголосив про присвоєння чергових звань. Один із підрозділів отримав у подарунок новий пожежно-рятувальний автомобіль.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*