офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИХ НОТАРІУСІВ ВІДЗНАЧИЛИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

З Днем нотаріату України фахівців системи від імені Волинської обласної ради привітав заступник голови Григорій Пустовіт.

У правовій системі нотаріат відіграє вагому роль як орган безспірної цивільної юрисдикції та превентивного правосуддя. Професійна діяльність нотаріуса спрямована на охорону та захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, правильне і своєчасне вчинення нотаріальних дій унеможливлює порушення в майбутньому прав та інтересів суб’єктів права і виникнення спорів у судах.

В області працюють 19 державних та 120 приватних нотаріусів. За кількісними і якісними показниками результатів роботи волинський нотаріат визнано найефективнішим серед 7 західних областей України. Управлінці системи органів нотаріату дякували колегам не лише за високу професійність, але й за безвідмовність, коли йдеться про виклики у позаробочий час на блок-пости, до прикутих до ліжка клієнтів, посильну допомогу громадам.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт зауважив, що в області жодного рішення нотаріусів не було скасовано у судовому порядку. «А це свідчить про ваш високий фаховий рівень. Не просто працювати в умовах мінливого і часто суперечливого вітчизняного законодавства, додаткові виклики спричинює і війна. Від імені обласної ради я дякую вам за те, що ви тут, що компетентно і чесно працюєте. Дякую за те, що ви – найкращі в Україні, а ще – за вашу активну громадянську позицію та людяність, яка проявляється у різноманітній підтримці наших оборонців. Бажаю кожному професійних успіхів і життєвих гараздів, а усім нам – перемоги і миру».

Тож представники обласної влади, регіональних органів управління Міністерства юстиції та Нотаріальної палати України відзначили нотаріусів не лише за висококваліфіковану професійну діяльність, але й за активні донати і волонтерство. До прикладу, у рамках безперервної місії «Авто для ЗСУ» волинські нотаріуси придбали і передали на фронт вже понад 50 позашляховиків, кожен з яких додатково наповнювали тактичною медициною, продуктами та іншими необхідними бійцям речами. Особливої відзнаки удостоїлася нотаріус Наталя Ариванюк, засновниця благодійного фонду «Волинь SOS», який з 2014 року потужно допомагає силам оборони. Принагідно вона подякувала колегам за постійну і безвідмовну допомогу у цільових зборах. Завдяки останньому з таких незабаром на фронт буде доправлено більше 10 дронів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*