офіційний сайт

ВОЛИНСЬКИХ МЕДИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

З нагоди Дня медичного працівника напередодні медичну спільноту привітали представники влади: перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук та очільник ОВА Юрій Погуляйко.

Цьогоріч вперше День медичного працівника в Україні відзначатиметься за новою датою – 27 липня. Її обрано на честь дня пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, саме цього святого медики вважають своїм покровителем.

Сфера охорони здоров’я області сьогодні налічує понад 17,5 тисяч медпрацівників, майже 3,5 з яких – лікарі. Чимало несуть службу у медичних ротах та інших підрозділах Збройних Сил України, добровольцями рятують життя військових і цивільних у прифронтових та деокупованих населених пунктах, ставлять на ноги поранених воїнів у місцевих лікарнях та повертають здоров’я волинянам. За те, що міцно тримають медичний фронт, сьогодні дякували кожному працівникові охорони здоров’я.

Від імені голови та депутатського корпусу до медичної спільноти звернувся перший заступник Юрій Поліщук: «Це надзвичайно значуща дата в українському календарі, бо немає більш важливої професії. Щодня, а тепер ще й в умовах війни, ви віддаєте усі сили, знання, вміння і хист задля порятунку життя та відновлення здоров’я людей. Особлива шана тим лікарям, фельдшерам медсестрам і медбратам, які роблять це під обстрілами на фронті. Бажаю кожному з вас довгого, щасливого життя, родинного благополуччя, гарних умов праці, які обіцяє нам медична реформа. Швидкого переможного миру усім. Слава українським медикам! Слава Україні!», – зазначив у вітальному слові перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. Він також вручив відзнаки Волиньради медпрацівникам лікувально-профілактичних закладів різних рівнів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*