офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук спільно із начальником ОВА Юрієм Погуляйком, його заступниками та депутатом облради, керівником регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктором Галаном-Влащуком вручили відзнаки провідному волинському параатлету Ярославу Окапінському та його тренеру Андрію Рожку, а також срібному призеру чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів з метання спису Миколі Оніщуку.

З нагоди успішного виступу на кваліфікаційному турнірі World Para Athletics GrandPrix, 14th Fazza International Para Athletics Championships, що відбувся в м. Дубаї, учасника XVI літніх Паралімпійських Ігор, переможця та призера чемпіонатів України, Європи та світу Ярослава Окапінського відзначено подякою голови обласної ради. За професійну підготовку спортсмена таку ж відзнаку отримав його наставник – директор та тренер-викладач з легкої атлетики ОДЮСШ для осіб з інвалідністю Андрій Рожок. Відзнаку ОВА також вручили члену національної збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, який з 1990 року представляє Волинь на змаганнях з ветеранського спорту та є 15-ти разовим чемпіоном України серед ветеранів в метанні спису, Миколі Оніщуку. Він встановив 7 національних рекордів серед ветеранів в метанні спису, а у квітні цього року став срібним призером ветеранського чемпіонату світу з легкої атлетики. Виручені за здобуті медалі кошти, а також грошову винагороду від обласного осередку НОК України, спортсмен вирішив переказати на потреби Збройних Сил України.

«Сьогодні дуже тепла зустріч. Вона свідчить, що звитяги наших спортсменів не підвладні ні віку, ні проблемам зі здоров’ям, ні війні. Вони достойно презентують Волинь та Україну та виборюють найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях. Чим також виконують дуже важливу дипломатичну місію, коли прославляють нашу державу в такий складний час і цим самим наближають українську перемогу», – підкреслив звертаючись до присутніх перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Він також зазначив, що під час турніру в Дубаї тримав постійний зв’язок із тренером параатлета Андрієм Рожком. «Я щодня отримував найсвіжішу інформацію про здобуті високі нагороди Ярослава Окапінського. Тому мені вдвічі приємніше вручати сьогодні йому та наставнику ці відзнаки обласної ради. Знаю, що ви уже готуєтеся до виступів на чемпіонаті світу, який відбудеться у Парижі, а по тому – й до участі у Паралімпійських іграх. Перефразовуючи відомий вислів, я щиро бажаю вам побачити Париж і перемогти!», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*