офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ДІТИ ПОЇХАЛИ НА ВІДПОЧИНОК ДО ПОЛЬЩІ

Завдяки співпраці Волинської обласної ради з польським благодійником, головою Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону Яном Вєсьолеком з майже півсотні волинських школярів віком від 10-ти до 15-років вирушили на оздоровлення до Польщі. У дорогу дітей провели голова, заступники та депутати обласної ради.

«Це чудовий шанс відпочити після завершення навчального року, відновити здоров’я, знайти нових друзів і гарно провести час. У програмі перебування- цікаві зустрічі, екскурсії, оздоровчі процедури. Повертайтеся додому з новими силами і враженнями», – побажав малим подорожувальникам Григорій Недопад.

Як розповіла депутатка обласної ради Ольга Омелько, на запрошення Яна Вєсьолека до міста Калети їдуть «сонячні» дітки з громадської організації «Батьки дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», діти, батьки яких несуть службу в зоні проведення бойових дій, та юні обдарованості з Колодяжненської, Камінь-Каширської, Забродівської та Любешівської територіальних громад, а також вихованці еколого-натуралістичного центру.

Учениця Любешівського ліцею Вікторія Шептур розповіла, що впродовж навчального року працювала над науковою роботою і перемогла у конкурсі еколого-натуралістичного центру. «Ця поїздка стала сюрпризом і приємним бонусом в кінці навчального року, – каже школярка. – Дуже чекаю на нові враження, нові знайомства, хочеться побачити Польщу, погуляти і відпочити. Впевнена, що це буде надзвичайно цікаво».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*