офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ ДІТЛАХИ ВИРУШИЛИ НА ВІДПОЧИНОК ДО ПОЛЬЩІ

У десятиденну подорож до Сілезького регіону малечу провів голова Волиньради Григорій Недопад та депутатка Ольга Омелько.

Провести веселі і змістовні канікули у Польщі волинських дітей запросив голова Товариства Приятелів Дітей Сілезького регіону Ян Вєсьолек. З цією організацією обласна рада має тісне партнерство вже понад рік. Попри те, що співпраця була започаткована у галузі позашкільної освіти, її очільник упродовж цього часу також постійно збирає та надсилає гуманітарні вантажі різноманітного спрямування. За що був удостоєний відзнаки Головнокомандувача України «За сприяння війську».

Цього літа на відпочинок до містечка Калети вирушила уже друга група школярів. Це понад 40 дітей з громад області віком від 10 до 15 років з родин загиблих воїнів, чиї батьки зараз у війську, з багатодітних і соціально незахищених сімей. Третя група, ще щонайменше пів сотні діток, поїде у мандрівку до Сілезії на початку серпня.

Проводжаючи разом з батьками школяриків у закордонну подорож, голова обласної ради Григорій Недопад побажав їм гарно відпочити, набратися вражень і здобути нові знайомства. «Діти теж глибоко переживають війну, а особливо ті, чиї батьки загинули або зараз на фронті. Тому для них це буде хороша нагода відволіктися, врівноважити емоції позитивом подалі від сирен, тривожних новин і гнітючих розмов про бойові дії. Дякую нашим польським друзям за таку можливість. А також усім, хто долучився до органгізації поїздки, зокрема, керівникові міграційної служби в області Іванові Войцешуку за сприяння у виготовленні для дітей закордонних паспортів», – зазначив він.

Пальним гуманітарну місію забезпечив депутат обласної ради Ігор Лех. І вкотре доправлять вантаж на передову обранець волинської громади Юрій Харченко і волонтер Валерій Філіпчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*