офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА «ЕКСТРЕНКА» ПРОЗВІТУВАЛА ЗА РІК РОБОТИ

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук взяв участь у роботі підсумкового засідання медичної ради обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Найперше керівник центру Володимир Шмаль висловив вдячність українським захисникам, які забезпечують можливість працювати та розвиватись. Він розповів, що минулоріч для потреб Збройних Сил України було передано 9 санітарних автомобілів, ще 3, надані як допомога Литвою, відправили військовому шпиталю та для медичної служби 14 ОМБР. А за дводенний заробіток працівників планують придбати 4 позашляховики для українських воїнів.

«Ми віримо у ЗСУ, щиро дякуємо їм і своєю чергою з честю виконуємо завдання, які покладені на нас. Разом із тим намагаємось вдосконалювати свою роботу та покращувати умови перебування наших бригад ЕМД, які працюють цілодобово», – зазначив він.

Так, мережа ЕМД в області складається із 15 відділень, відділу медицини катастроф, 31 пункту постійного та 1 пункту тимчасового базування. Минулоріч було відкрито додатковий пункт постійного базування в Ковелі, оновили приміщення для постійного базування ЕМД у селі Шклинь Луцького району, а також після реконструкції відкрито пункт в смт. Берестечко. Суттєвих якісних змін зазнало приміщення «екстренки», що на вулиці Словацького у Луцьку, тут проведено капітальний ремонт господарських приміщень та гаражних боксів, відкрито новий, просторий навчально-тренувальний зал.

Володимир Шмаль розповів, що штатна чисельність центру перевищує 1 тисячу осіб, з них близько сотні лікарів та понад пів тисячі молодших спеціалістів.

«Забезпечення майже 100%, втім лікарів сьогодні дещо бракує. Одні йдуть на пенсію, а інші переходять на роботу у лікарні, де були відкриті відділення ЕМД. Наразі лікарів ми замінюємо фельдшерами, які прекрасно справляються із поставленими завданнями. Більше того, у планах МОЗ – замінити лікарів на парамедиків і фельдшерів», – зауважив керівник.

Володимир Шмаль також розповів, що у структурі центру працює 72 бригади. Усі вони їздять на нових з сучасним оснащенням спецавтомобілях, яким не більше 5 років.

«Ми також забезпечили підмінний фонд, крім того створили резерв ліків для надзвичайних ситуацій та засобів індивідуального захисту працівників», – наголосив він.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук висловив щирі слова вдячності керівництву та працівникам центру за якісну та самовіддану працю від імені голови обласної ради Григорія Недопада та депутатів.

«За останні три роки у вашій роботі відбулися якісні і революційні зміни, цього не можливо не помітити. Вкрай важливо, що ви маєте стовідсоткове забезпечення в усіх напрямах роботи центру, адже йдеться про порятунок людських життів. Обласна ж рада як засновник обіцяє сприяння у співпраці із керівниками тергромад, щоб створити комфортні умови для базування бригад екстреної медичної допомоги на місцях. Це – запорука надання якісної медичної допомоги тамтешньому населенню. Важливо також сьогодні зберегти пункти постійного базування бригад у віддалених населених пунктах», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*