офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ – ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

Засновники та співзасновники Агенції регіонального розвитку області сьогодні ухвалили ряд рішень, які покликані досі формальну структуру перетворити на локомотив відновлення та розвитку краю.

В настановчому засіданні також взяла участь представниця Мінрегіону, експертка з інституційної підтримки та оцінки ефективності державної регіональної політики Алла Павлюк. Вона повідомила, що триває оновлення національного законодавства в частині державної регіональної політики. У цьому процесі визначна роль відводиться саме агенціям регіонального розвитку та суттєво розширюються їхні повноваження. Державна експертка також привітала зусилля Волині в перезавантаженні Агенції регіонального розвитку області відповідно до нових вимог та передбачене в обласному бюджеті фінансування на спроможну діяльність формації.

Так, вже внесено зміни до положення про засади і функції АРР, а також положення про її наглядову раду. Сьогодні, відповідно до установчих документів, оновили склад наглядової ради Агенції регіонального розвитку Волині. До неї увійшли по двоє представників від засновників та співзасновників: облвійськадміністрації, торгово-промислової палати, громадського об’єднання «Асоціація регіонального розвитку», Волиньраду представлятимуть Дмитро Дубняк та Орест Маховський. Головою наглядової ради обрано першого заступника начальника ОВА Сергія Мовенка.

Не менш важливим питанням стало й обрання нового керівника Агенції регіонального розвитку, оскільки попередній подав заяву про складання повноважень. За пропозицією обласної ради на посаду тимчасово виконувача обов’язки директора АРР (до проведення конкурсного відбору) було рекомендовано Валерію Гончаренко – національну експертку з питань розвитку громад і територій. Вона має десятирічний досвід співпраці з органами місцевого самоврядування, урядовими та міжнародними організаціями. Валерія Гончаренко є не лише менеджеркою з грантової діяльності, але й авторкою більше 40 національних проєктів. На Волині працює з 2019 року.

Кандидатуру Валерії Гончаренко схвалили одноголосно. Вона повідомила, що на наступне засідання наглядової ради подасть для затвердження кошторис і штатний розпис агенції, а також пропозиції щодо локалізації та специфіки регіонального розвитку Волині, які мають бути закріплені у постанові Кабінету Міністрів України. Принагідно новопризначена керівниця агенції повідомила, що вже працює над розробкою 4 проєктів: три з них стосуються поліпшення надання послуг в обласній клінічній лікарні та санаторії «Пролісок», четвертий – створення інноваційного агрокластеру «Західне Полісся».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*