офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАЛА ЗУСИЛЛЯ З 4 СУСІДНІМИ ОБЛАСТЯМИ

Результатом ініціативи Волинської та Івано-Франківської агенцій та спільних перемовин стало підписання меморандум про співпрацю між Волинською, Рівненською, Івано-Франківською, Львівською та Закарпатською областями.

Ця визначальна подія для розвитку західного регіону країни відбулася в рамках Регіонального економічного форуму за участі Першого Віцепрем’єра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та радника Віцепрем‘єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тараса Голуба. Така співпраця посилить участь українських організацій в програмах фінансування Європейської комісії як традиційних програм Interreg, так і програм Європейського Союзу, що відкрились після отримання Україною кандидатського статусу – Connecting Europe Facility, Digital Europe, EU4Health та інших.

«Будь-яка ідея може бути реалізована в тому випадку, якщо вона стає ідеєю багатьох. Така коаліція дозволить отримати фінансування з тих фондів, де раніше це було неможливо, і спільно працювати над розробкою проєктів для забезпечення комплексного співфінансування із різних джерел. Ми можемо спільно залучати донорську допомогу, кредитне фінансування та технічну підтримку міжнародних фінансових організацій, виступати єдиним об’єднанням під час роботи із представниками програм та фондів ЄС», – зазначила т. в. о. директора Агенції регіонального розвитку Волині Валерія Гончаренко.

Головна мета діяльності Агенції – працювати над примноженням міжнародних контактів та партнерів, об’єднати владу, громади та закордонних інвесторів задля розвитку області і реалізації суспільно-корисних проєктів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*