офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ЗАДОВОЛЬНИЛА ЗАПИТ НАЦГВАРДІЙЦІВ

Голова обласної ради Григорій Недопад у взаємодії із засновницею Фундації допомоги захисникам України Лесею Рудь та очільником БФ «Фонд національного розвитку» Олександром Кулаковим передали волинським нацгвардійцям запитувану допомогу.

Про потужний генератор для потреб особового складу в очікуванні ймовірно складної зими клопотався командир частини Володимир Олійник. «З таким проханням я звернувся до голови обласної ради. І, чесно кажучи, не сподівався, що наше прохання буд задоволене буквально за лічені дні, бо ж ідеться про дизельний агрегат вагою у кілька тонн і ціною у сотні тисяч», – зауважив військовослужбовець.

«Надпотужний 36-тикіловтний генератор вартістю понад 300 тисяч гривень вдалося придбати завдяки нашим надійним партнерам – Лесі Рудь (Фундація допомоги захисникам України) і Олександру Кулакову («Фонд національного розвитку»). Ці благодійні організації потужно і системно допомагають військовим, до того ж працюють за принципом «з рук – в руки» і особисто доправляють допомогу тим, хто її потребує. Спасибі за співпрацю!», – висловив вдячність Григорій Недопад. Він також передав для потреб нацгвардійців близько півсотні комплектів плащів-наметів.

Своєю чергою як вияв вдячності від імені особового складу частини Володимир Олійник нагородив Лесю Рудь, Олександра Кулакова та Григорія Недопада відзнаками НГУ.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*