офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ВІДЗНАЧИЛА ТРІУМФАТОРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З КОЗАЦЬКОГО ДВОБОЮ

Голова обласної ради Григорій Недопад та заступник очільника ОВА Юрій Гупало зустрілись із волинськими спортсменами, які у складі збірної команди України стали переможцями та призерами європейської першості з козацького двобою.

Голова обласної федерації козацького двобою Олександр Кулаков розповів, що нинішній Чемпіонат Європи зібрав майже тисячу учасників із понад 10 країн. Волинь представляли 18 спортсменів із спортивних клубів: ВРКБМ «PRIDE», БК «BUSHIDO», ВРКЄ «LEGION», СК «ФЕНІКС» та СК «ВОЇН». Поєдинки відбувались у розділах: Забава, Борня, Боротьба та Герць, а також у різних вікових категоріях – від дітей 7-ми років і до дорослих.

«Наш вид спорту, на жаль, поки не є олімпійським, однак велика війна в Україні, вплинула на його популярність в країнах Європи. Туди виїхало чимало наших талановитих спортсменів, які активно пропагують культуру національних бойових мистецтв. У Швейцарії та Австрії вже навіть відкрились федерації козацького двобою. Я маю велику надію, що наш вид спорту буде розвиватися й надалі та привертати максимальну увагу до України, а перемогами наших спортсменів на міжнародних спортивних майданчиках нам вдасться наблизити таку бажану перемогу на полі бою», – наголосив він.

«Тішить те, що на Волині розвиваються усі різновиди бойових мистецтв, адже доказом цьому є блискучий виступ наших спортсменів на європейській першості. Це велика заслуга кожного і кожної із вас, ваших тренерів та батьків, – підкреслив голова Волиньради Григорій Недопад. – Нам же як владі належить працювати над розвитком спортивної інфраструктури та збільшенням кількості тренувальних баз на Волині. Відвідавши у Польщі базу олімпійського резерву, я був дуже вражений побаченим. У наших перспективних планах також є зведення великої спортивної тренувальної арени з готелями та стадіонами на березі озера Пулемець. Шацька громада має намір виділити під цей проєкт близько 100 га землі. Також принагідно я хочу запросити юних спортсменів на навчання до нашого новоствореного спортивного ліцею, де вони матимуть усі умови для повноцінного освітнього та тренувального процесу».

Аби поцінувати досягнення тріумфаторів чемпіонату Європи з козацького двобою, спортсменів та їх наставників керівники області нагородили відзнаками обласної ради та ОВА, а також грамотами профільного департаменту виконавчої влади.

Так, подяки голови обласної ради Григорій Недопад вручив переможцям європейської першості в Сан-Марино: чемпіонці України з козацького двобою, рукопашу гопака, кікбоксингу, чемпіонці Європи з козацького двобою Ірині Петровій та чемпіону України та Європи з козацького двобою Дмитру Малярчуку, а також срібним призерам: Майстру спорту України зі змішаних єдиноборств ММА Олексію Альберді та Олександру Слєпку, який також є призером чемпіонату України з хортингу та бронзовим призером чемпіонату України з французького боксу «Сават», універсального бою. За підготовку спортменів, подяками відзначено тренера-викладача з козацького двобою, головного тренера регіонального клубу єдиноборств «LEGION», Майстра спорту України з рукопашного бою та універсального бою Андрія Заболотного, а також Романа Сьоміна – тренера-викладача з козацького двобою, керівника та тренера ГО «Спортивний клуб бойових мистецтв «ФЕНІКС».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*