офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ВІДЗНАЧИЛА ДОРОЖНИКІВ ТА АВТОТРАНСПОРТНИКІВ

З нагоди професійного свята працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства привітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та очільник ОВА Юрій Погуляйко.

Під час урочистостей зазначалося, що з початком повномасштабного вторгнення працівники дорожньої галузі максимально підтримували Збройні сили України. Вони надавали техніку для будівництва захисних споруд, транспорт для евакуації мирного населення, допомагали облаштовувати блокпости, відбудовували деокуповані території і продовжують постачати та ремонтувати автомобілі для ЗСУ.

«Відродження України розпочалося з доріг. Ми хотіли жити як в Європі, і головним показником комфортного життя європейців були дороги. Нині ж, в умовах війни, наші війська забезпечуються всім завдяки дорогам, які ви будуєте. Необхідне обладнання, техніка, амуніція, продукти харчування в наших підрозділів є завдяки і вашій роботі. Дякую кожному з вас за працю і вірю: після закінчення війни, після нашої перемогти ми відбудуємо усі автошляхи і зможемо щодня насолоджуватися комфортом європейських доріг», – звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

Григорій Пустовіт передав вітання від голови обласної ради Григорія Недопада та депутатського корпусу працівникам дорожньої галузі, а також вручив почесні грамоти обласної ради заступнику директора державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» Даниїлу Масичу, машиністу дорожньо-будівельних машин ТзОВ «Унідор-Сервіс» Володимиру Іванчуку, а також трьом співробітникам приватного підприємства «Ространс» – водію Олександру Носку дорожньому робітнику Віталію Тачинському та головному інженеру Ігорю Касянчуку. Подякою голови обласної ради були відзначені колективи Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області (начальник Анатолій Посполітак), ТзОВ «Унідор-Сервіс» (директор Сергій Жакун) та ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» (директор Юрій Ольховий).

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*