офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З «АСАМБЛЕЄЮ ДОБРИХ СПРАВ»

Меморандум про взаємодію та партнерство сьогодні підписали голова обласної ради Григорій Недопад та керівник Благодійного фонду «Асамблея добрих справ» Ігор Назарчук.

Мета – співпраця в реалізації волонтерської, гуманітарної місії, медичної та психологічної допомоги особам, які найбільше постраждали від дій російських окупантів, задоволення життєво важливих потреб постраждалих осіб, а також забезпечення військових захисною амуніцією.

«Цей меморандум має стати дієвим та практичним дороговказом для координації наших майбутніх спільних дій. Ми за ефективну комунікацію та взаємодію, адже йдеться про доправлення гуманітарних вантажів від міжнародних партнерів; адвокацію перед іноземними донорами про фінансову та матеріально-технічну допомогу для потреб української армії; забезпечення підтримки внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення їх реабілітацію; реалізацію грантових проєктів, які покликані забезпечувати відновлення пошкодженої інфраструктури, пам’яток історії та культури тощо», – зазначив голова облради Григорій Недопад.

Керівник Благодійного фонду «Асамблея добрих справ» Ігор Назарчук наголосив, що пишається тим, що перший меморандум про співпрацю підписано саме із Волиньрадою, адже цій події вже передувала дієва та ефективна співпраця. Він нагадав, що найбільше об’єднання релігійних організацій на планеті – церква «Асамблея Бога» спільно з обласною радою організовувала доправку питної води для мешканців Херсонщини, які опинилися у зоні техногенного лиха, а також реалізувала й ряд інших гуманітарних проєктів, зокрема й оздоровлення дітей захисників.

«Діяльність нашого фонду також буде спрямована на підтримку та психологічну реабілітацію дітей військовослужбовців та тих, чиї батьки загинули або безвісти зникли на території бойових дій. Ми маємо неабиякий досвід в організації дозвілля та оздоровлення малечі, а тому в рамках меморандуму в лютому спільно з обласною радою плануємо організувати табір для дітей наших захисників», – розповів він.

В рамках підписаного документу найближчим часом також запланована підготовка спільних проєктів з надання психологічної реабілітації внаслідок посттравматичного стресу, розробка і впровадження програми зі стрес-менеджменту, націленого на допомогу населенню при емоційному вигоранні, хронічному надмірному стресі в умовах війни, яка полягає в наданні кваліфікованих онлайн-консультацій та безоплатному забезпеченні відповідними медпрепаратами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*