офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ПРИЙМАЄ КОЛЕГ ІЗ ЛОДЗЬКОГО ВОЄВОДСТВА

В області з дводенним робочим візитом перебуватиме офіційна делегація Лодзького воєводства на чолі з головою тамтешнього Сеймику Івоною Коперською.

Під час презентаційної зустрічі польських колег привітали очільник обласної ради Григорій Недопад та його перший заступник Юрій Поліщук. До складу партнерської делегації також увійшли віце-голова зборів Лодзького воєводства Збігнєв Лінковський, голова Агенції регіонального розвитку Лодзя Марчін Рибка, речник Сеймику Лодзького воєводства Войцех Янчик та співробітник маршальської канцелярії Блажей Браун.

Найперше Григорій Недопад висловив вдячність польській стороні за усю багатовекторну допомогу, яку народ і влада Польщі надають українцям у протистоянні з окупантом, а також за прийняте запрошення відвідати Волинь у такий складний час. «Угоду про співпрацю між Волинню та Лодзьким воєводством підписано ще у 2010 році. Ми прагнемо оживити це партнерство, наповнити реальним змістом вже викладене у меморандумі, додати нове. Впевнений, що взаємодія у різних сферах буде обопільно корисною», – озвучив мету зустрічі Григорій Недопад.

Очільниця Сеймику Лодзького воєводства Івона Коперська розповіла, що в Україні вона не вперше, бувала на Вінниччині, з якою теж налагоджено співпрацю. Вона зазначила, що буде рада новому партнерству і уже запросила представників волинських бізнесових кіл на великий економічний форум, який пройде у Лодзі в червні. Пані Коперська також повідомила, що цю поїздку вони запланували не тільки як ділову, але й як візит-підтримку, привізши кількатонний вантаж гуманітарної допомоги.

«У Польщі ще живуть ті, хто пам’ятає жахіття другої світової, тому у нашому суспільстві немає байдужих до того, що чинять російські окупанти в Україні, ми дуже вболіваємо за вас. Нас вразило те, наскільки масово на початку війни українські чоловіки залишали Польщу, щоб стати на захист своєї країни. Лодзьке воєводство прийняло багато біженців, ми піклуємося про них якнайкраще, моя родина теж прихистила сім’ю із дітьми», – розповіла Івона Коперська.

Аби конкретизувати умови меморандуму про співпрацю, у програму перебування польської делегації включено ознайомчий візит до медичних, освітніх закладів та на кілька місцевих виробництв. Запланована також зустріч із бізнесовими колами за участі торгово-промислової палати та агенцій регіонального розвитку обох сторін.

Окрім того, Григорій Недопад разом із Івоною Коперською візьмуть участь у всеукраїнському Саміті мерів та голів регіонів, який відбудеться завтра у Києві під головуванням Президента.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*