офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ЧЕРГОВОГО ГУМВАНТАЖУ ВОЛИНСЬКИМ ОБОРОНЦЯМ

Допомога призначається підрозділам 100-ої бригади ТрО, бійці якої стримують ворога на Лиманському напрямку, а також воїнам 14-ої князівської бригади, котрі боронять Куп’янськ.

Голова обласної ради Григорій Недопад у співпраці з благодійною організацією «Відродження України» за запитом наших захисників передав на передову 60 портативних газових плит зі зручними кейсами для зберігання, а також кілька сотень газових балонів до них. Таке похідне начиння дозволить воїнам полегшити фронтовий побут і не видати себе, готуючи їжу без потреби розпалювати багаття.

Окрім того, від волонтерських спільнот вантаж доповнять переносним дефібрилятором, ліками і перев’язувальними матеріалами, які призначаються для медичної роти «сотки». Також волинські господині приготували і передали захисникам усілякі домашні наїдки та випічку. І традиційно свої малюнки оборонцям надіслали діти – малеча із села Довгів Мар’янівської громади та маленькі патріоти з центру позашкільної освіти області.

Пальним гуманітарну місію забезпечив депутат обласної ради Ігор Лех. І вкотре доправлять вантаж на передову обранець волинської громади Юрій Харченко і волонтер Валерій Філіпчук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*