офіційний сайт

ВОЛИНЬРАДА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ЗБОРУ ДЛЯ БІЙЦІВ 100-ОЇ БРИГАДИ

Гуманітарний вантаж для волинських бійців, які вже виконують бойові завдання на одній із найгарячіших ділянок східного фронту передали голова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

На запит 53-го батальйону 100-ої ОБТрО зібрано комплекти термобілизни, шапки, шкарпетки, рукавиці, тактичні бафи, футболки, термоштани, взуття, термоковдри, рюкзаки, а також павербанки, рації, засоби особистої гігієни та продукти харчування тривалого зберігання. Усе це доповнить кількатонний гуманітарний вантаж, який буде доправлено у зону бойових дій депутатом обласної ради Романом Чорненьким. Він розповів, що теж працює над тим, аби зібрати найнеобхідніше для потреб військового формування з Волині.

«Ми спільно із моїми колегами, друзями та благодійниками вирішили допомогти нашим землякам, які нині на передовій. Вони окреслили список потреб, і ми шукаємо усе необхідне. Вже закупили спальники, каремати, військову амуніцію, коліматор, електроплити, електрочайники, маскувальні сітки, сухпайки, турнікети та деякі медикаменти. Усе це буде доставлено на передову найближчими днями», – запевнив Роман Чорненький.

Голова обласної ради Григорій Недопад також забезпечив гуманітарну місію пальним. «Мені відомо, що список потреб волинських бійців досить великий. Зі свого боку можу запевнити, що ми й надалі спільно з партнерами та волонтерською спільнотою будемо намагатись забезпечити решту запиту нашого бойового підрозділу усім необхідним. Це обов’язок кожного з нас», – підкреслив очільник облради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*