офіційний сайт

ВОЛИНЬ ЗУСТРІЧАЄ ДРУЗІВ: У ПЕДКОЛЕДЖІ – ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

Традиційні змагання з дівочого волейболу, які започатковано Волинським обласним педагогічним коледжем, цьогоріч ХХХ-і ювілейні. Спортсменок привітав голова обласної ради Григорій Недопад.

У турнірі беруть участь не тільки команди з Волині, приїхали й гості з навчальних закладів Тернополя, Бродів, Білої Церкви. Окрім змагань у програмі також іобмін досвідом між тренерами в галузі фізичної культури і спорту та організації спортивно-масової роботи.

«Сьогодні ювілейна дата — 30 років від дня заснування турніру. Впродовж трьох десятиліть, попри всі труднощі, які проживала наша країна, ці змагання відбувалися в області. Наше головне завдання – тримати освітній і спортивний фронт, – зазначив керівник педколеджу Петро Бойчук. – Тож бажаю кожній команді успішного старту та переможного фінішу».

Голова Волиньради, очільник Федерації волейболу області, керівник відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області Григорій Недопад зазначив, що традиція запрошувати на спортивні змагання команди з інших областей України об’єднує регіони в єдину спортивну родину.

«Цей турнір – дуже добра традиція, адже наші студенти та викладачі можуть налагодити зв’язки з іншими навчальними закладами, навчитись чомусь новому та – найголовніше – стати добрими друзями. А гості турніру зможуть краще познайомитися із древнім Луцьком та волинськими традиціями», – зазначив Григорій Недопад.

Він також відзначив Почесною грамотою обласної ради керівника обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту Дмитра Піддубного.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*