офіційний сайт

ВОЛИНЬ – ЖИТОМИРЩИНА – ЧЕРНІГІВЩИНА: БУДЕ ТІСНІША СПІВПРАЦЯ

У рамках робочої поїздки голова обласної ради Григорій Недопад взяв участь в ініціативній зустрічі з колегами з Житомирської та Чернігівської обласних рад.

Під час зустрічі із заступником Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою та першою заступницею голови Чернігівської обласної ради Ніною Лемеш обговорили виклики у діяльності органів місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, бюджетну політику в контексті переданих військовим адміністраціям повноважень, підтримки підрозділів Збройних Сил України.

Обмінялися баченням щодо формування регіональної політики у світлі євроінтеграційних процесів та завершення реформи децентралізації. Окрему дискусію присвятили повноваженням і спроможностям районних рад та перспективі їхнього майбутнього, враховуючи територіальний принцип поділу влади.

Григорій Недопад поділився з колегами позитивним досвідом діяльності Координаційної ради органів місцевого самоврядування при голові обласної ради, як дієвого інструменту регіональної політики та прийняття виважених колегіальних рішень. Сторони домовилися про тіснішу і динамічнішу співпрацю між областями.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*