офіційний сайт

ВОЛИНЬ ЗАХИСТИЛА 7 ПОДАНИХ НА ФІНАНСУВАННЯ ЄС ПРОЄКТІВ В ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ

Теперішній раунд відбору заявок, поданих на перший конкурс пропозицій у рамках великої програми транскордонного співробітництва, покликаної покращити якість життя мешканців східних воєводств Польщі та західних областей України, був присвячений напрямку «Здоров’я». Загальна сума передбаченого грантового фінансування цього сету становить майже 40 млн євро. Він націлений на забезпечення рівного доступу до медичної допомоги, зміцненню стійкості системи охорони здоров’я, включаючи первинну допомогу та сприяння переходу від інституційної до сімейної медицини та догляд на рівні громади.

На відкритому конкурсі загалом було зареєстровано 115 заявок, 20 проєктів комітет погодив для отримання гранту, серед них і 7, поданих від Волині. Йдеться про три проєкти, які реалізовуватиме Волинська обласна клінічна лікарня (це створення центру нейрохірургії, який, по-суті, стане третім регіональним в Україні; посилення технологічної компоненти у розвитку урології та медично-науковий проєкт з офтальмології), а також гранти з розвитку реабілітаційних послуг – Володимирське медичне територіальне об’єднання, покращення допомоги людям з інфарктами та інсультами у Луцькій громаді, створення транскордонної телемедичної діагностичної та терапевтичної платформи для лікарів і пацієнтів та націлений на профілактику і зміцнення здоров’я мешканців Луцького району. Сукупна вартість «волинського портфелю» проєктів перевищує 6,5 млн євро, їх упродовж 2 років область впроваджуватиме у партнерстві з Люблінським, Підкарпатським, Підляським і Мазовецьким воєводствами.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зазначив, що волиняни мали хороші шанси здобути фінансування ЄС на свої проєкти. «По-перше, усі заявлені нами теми мають потужну транскордонну компоненту не лише завдяки партнерству, встановленому між установами, але й завдяки результатам діяльності та їхньому позитивному впливу на прикордонну територію та її мешканців з обох боків кордону. По-друге, проєкти були документально якісно підготовлені. У цьому процесі варто відзначити злагоджену роботу керівників медустанов, проєктних менеджерів, лідерів громад і Агенції регіонального розвитку Волині», – підсумував відбірковий етап транскордонної програми Григорій Пустовіт.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*