офіційний сайт

ВОЛИНЬ ВІДВІДАЛА МІНІСТЕРКА СОЦПОЛІТИКИ

Під час робочого візиту очільниця Міністерства соціальної політики Оксана Жолнович та керівник Національної соціальної сервісної служби Василь Луцик зустрілися із керівництвом області та Луцька, фахівцями соціальної сфери та профільних відомств з метою обговорення перспектив соціальної роботи в регіоні. Участь у заході взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

Найперше у ході зустрічі детально обговорили проєкти, які реалізовує в області команда дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), зокрема, в частині створення у громадах центрів денного догляду для дітей з інвалідністю. Оксана Жолнович акцентувала увагу на тому, що такі заклади варто розташовувати безпосередньо при школах. «Ми зараз дуже тісно співпрацюємо із Міністерством освіти і науки в цьому напрямку, щоб звернути їх увагу на тих дітей, які не отримують освітніх послуг. Не менш важливим є і аспект соціалізації дітей такої категорії», – зауважила вона.

Оксана Жолнович також розповіла про одну із нових ініціатив Мінсоцполітики – пілотний проєкт із запровадження комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості. За її словами, його основною метою є зниження загального рівня стресу і тривожності українців. «Ця послуга покликана зменшити тривожність, дати людям чітке розуміння, як поводити себе в кризових ситуаціях, а також розвивати батьківські компетенції, підтримувати родини з дітьми, а ще координувати волонтерські ініціативи. Ми формуємо групи психологів і соціальних працівників для роботи у першу чергу з цільовими групами – родинами військових, ветеранів, людьми з інвалідністю, батьками дітей з інвалідністю та всіма, хто потребуватиме підтримки. Ми оплачуємо такі команди фахівців, а для громад важливо відшукати приміщення або простір для їх роботи. Важливо, щоб це був гарний заклад, для прикладу – санаторій, щоб люди себе там почували гідно і комфортно. І це ще один напрям роботи для оздоровниць, адже таким чином вони можуть здійснювати психо-соціальну реабілітацію відновлення», – наголосила вона.

В рамках візиту міністерка соцполітики Оксана Жолнович ознайомилася з роботою санаторію матері і дитини «Пролісок» та дитячого реабілітаційного центру «Фенікс» обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства як одних із взірцевих обласних комунальних закладів, які уже готові до реалізації пропонованих ініціатив та проєктів Уряду.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*