офіційний сайт

ВОЛИНЬ ВДРУГЕ ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

Традиційні всеукраїнські змагання лучників серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату стартували на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Участь в офіційному відкритті престижної першості взяли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та керівник регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», депутат облради Віктор Галан-Влащук.

У змаганнях беруть участь 22 спортсмени та команди з Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Закарпатської областей та міста Київ.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт передав вітання спортсменам, їх тренерам, суддям та організаторам заходу від голови обласної ради Григорія Недопада та обранців громади.

«Кожен із учасників змагань уже є переможцем. Ви здолали труднощі, і проявили свою волю, свій дух до боротьби та перемоги. Сьогодні ви кращі серед кращих, ви ті, хто буде змагатись за першість України. Звертаючись сьогодні до вас, я не можу оминути й тему війни, адже саме війна показала усьому світові, що насправді означає переможний, козацький дух українців. Ми бачимо, яка складана ситуація сьогодні на фронті, але наші захисники не здаються і борються за кожен клаптик української землі. Тому я бажаю якнайшвидшої перемоги Україні, а кожному із вас зичу бути переможцем. Нехай усі спортсмени на цій першості продемонструють свої найкращі результати та досягнуть найвищої цілі», – наголосив він.

Чемпіонат України зі стрільби з лука відбувається за правилами однойменної Міжнародної федерації. Проводяться особисті та командні змагання з положення «стоячи» та «сидячи» для спортсменів на візках.

Стрільба з лука – єдиний олімпійський вид спорту, де особи з інвалідністю мають такі ж права і можливості та можуть змагатися зі здоровими спортсменами.

    Зробити звернення

    Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

    П.І.Б. :*

    Адреса :*

    Телефон :

    Звернення :*

    Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

    Електронною поштоюПоштою

    Поштою :*

    Електронною поштою :*