офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО CONTINIUМ CUP 2023

З відкриттям престижних змагань учасників привітав голова обласної ради, очільник Волинського регіонального відділення НОК України Григорій Недопад.

Традиційний турнір з дзюдо CONTINIUМ CUP серед юнаків та дівчат проводиться п’ятий рік поспіль. Організаторами також традиційно виступають – федерації із дзюдо України та Волині, Спортивний клуб «Континіум» та управління у справах молоді і спорту ОВА.

За цей час змагання здобули популярність не тільки в Україні, але далеко за її межами, ставши міжнародним. Однак, цьогоріч, зі зрозумілий причин, у ньому беруть участь лише українські спортсмени з 16 областей України – Чернігівської, Харківської, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Хмельницької, Черкаської, Рівненської, Сумської, Львівської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Чернівецької, Житомирської областей. Волинь представляють вихованці ОДЮСШ з видів боротьби, а також дитячо-юнацьких спортивних шкіл Луцька, Любомля, Ківерець та СТ «Колос». Загалом упродовж трьох днів змагатимуться понад дві сотні учасників.

З відкриттям чемпіонату їх привітав Григорій Недопад. «Радий бачити на Волині стільки загартованої, кмітливої, інтелектуальної і толерантної молоді. Саме ці принципи характерні для такого особливого виду боротьби. Це і спорт, і наука, і філософія одночасно. Дзюдо розвиває сміливість, гнучкість, координацію, самодисципліну, але й – взаємоповагу, щирість і почуття міри. Як на мене, чудова комбінація якостей для застосування і в житті. Попри жахи війни, незручності із базовими потребами повсякдення ви йдете до своєї мети, втілюєте мрії, формуєте характер і майбутнє. Бажаю, щоб воно було успішним і мирним для всіх. Нехай у чесній боротьбі переможе найкращий. Нехай у кровопролитній битві якнайшвидше здобуде перемогу і Україна», – висловив побажання Григорій Недопад.

Переможців визначатимуть у 17-ох вагових категоріях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*