офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

На чемпіонат України з легкої атлетики прибули спортсмени з 22 двох областей України та міста Київ.

Від імені голови та депутатів Волиньради привітав учасників турніру перший заступник голови Юрій Поліщук. Він висловив сподівання, що учасники змагань покажуть найвищі результати своїх виснажливих тренувань. «Волинь не вперше приймає чемпіонати всеукраїнського рівня. Ми працюємо для цього і щиро радіємо, що наша область стала осередком спортивного життя країни. Ви незламні, непохитні та непереможні! Ви довели, що на шляху до мети немає непосильних перепон, адже при війну, попри усі незгоди, ви тренуєтесь, стаєте сильнішими та прагнете перемог, – зазначив Юрій Поліщук. – Впевнений, що ви встановите рекорди регіонального, всеукраїнського, а потім і світового рівня. – Найкращі з вас будуть представляти Україну на міжнародному рівні, а це означає, що завдяки вам, на найголовніших спортивних аренах світу буде звучати українських Гімн та здійматиметься український Прапор. Вірте в себе, не здавайтесь і перемагайте».

Юрій Поліщук відзначив спортсменів грамотами та подяками обласної ради за їхній успіх у легкоатлетичних видах спорту. Загалом, за першість у Чемпіонаті змагалися більше 200 спортсменів, з яких Волинь представляв 21 учасник. Спортсмени виявляли вправність у таких дисциплінах як біг на різні дистанції, стрибки, штовхання та метання.

«Ми працювали цілий рік для того, аби цей Чемпіонат відбувався саме на Волині. Переконаний, що це дасть неабиякий поштовх для розвитку легкої атлетики в області, – зазначив очільник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”, депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук. – Ми щиро вдячні за допомогу українському центру «Інваспорт», президенту Національного комітету спорту інвалідів України Валерію Сушкевичу. Але найголовніше: ми вдячні нашим Збройним Силам України – завдяки їхній незламності та невтомності ми можемо тренуватись, працювати та удосконалювати свої результати».

Державний тренер збірної паралімпійської команди України з легкої атлетики Андрій Фатєєв нагадав: найкращі учасники матимуть шанс представляти Україну на чемпіонаті світу у Франції, який відбудеться 8-17 липня.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*