офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ

Турнір присвятили Збройним Силам України, він триватиме до 27-го травня. Підтримати та привітати спортсменів прибув голова обласної ради, очільник Волинського відділення Національного олімпійського комітету України Григорій Недопад.

Як розповів директор обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко, у змаганнях беруть участь спортсмени із усіх областей України крім Чернівецької та Херсонської. “Загалом приїхало 220 учасників, третина з яких дівчата. Волинська команда важкоатлетів представлена 20 спортсменами – 10 дівчат та 10 хлопців”, – розповів він.

Голова обласної ради привітав учасників турніру та висловив вдячність українським захисникам за можливість проводити такі змагання.” Кожен з тих, хто сьогодні виступає, – майбутні чемпіони, майстри спорту, учасники олімпійської збірної. Вони тренуються у надважких умовах, особливо це стосується тих областей, які знаходяться ближче до лінії фронту, такі як Дніпропетровська, Харківська, Сумська Миколаївська. Попри все, наші спортсмени щодня відточують свої навички заради здобутків і перемоги. Волинь тримає спортивний фронт і за те, що тут відбуваються такі турніри, шана організаторам”, – наголосив Григорій Недопад.

Він також відзначив подякою Волинської обласної ради директора обласної школи вищої спортивної майстерності Андрія Авраменка.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*