офіційний сайт

ВОЛИНЬ ОТРИМАЛА ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ ВІД ПОЛЬСЬКИХ ДРУЗІВ

Сьогодні голова Волиньради Григорій Недопад спільно з депутаткою обласної ради Ольгою Омелько розподілили гуманітарну допомогу між комунальними закладами.

Майже 10 тонн гігієнічних та санітарних засобів у партнерстві з компанією PERSAN S.A – польським виробником косметики та побутових розчинів спорядив Ян Вєсьолек – очільник Сілезького регіонального Товариства друзів дітей, з яким в обласної ради підписаний меморандум про партнерство. Проте, під час війни договір про співпрацю у галузі позашкільної освіти дітей трансформувався також і в гуманітарну підтримку. Різноманітну допомогу Ян Вєсьолек у взаємодії з депутаткою обласної ради Ольгою Омелько доправляє на Волинь не вперше.

Цього разу це – засоби гігієни (шампуні, мило, гелі для душу) та миючі і дезінфікуючі розчини для сантехніки та підлоги. Їх отримали Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти», обласний еколого-натуралістичний центр, половина з надісланого, обсягом близько 5 тонн, призначається для психіатричної лікарні.

Головна лікарка медустанови Людмила Юрко подякувала за актуальну допомогу: «Нашій лікарні надають різноманітну підтримку, але таких речей завжди обмаль, а потреба у нас постійно велика. З початку війни наш заклад удвічі перевантажений, і потік пацієнтів, на жаль, не знижується, на сьогодні їх понад 600». Вона також зазначила, що невирішеною потребою залишаються лікарняні меблі, зокрема, ліжка та приліжкові тумби. Представники засновника медзакладу пообіцяли допомогти з вирішенням.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*