офіційний сайт

ВОЛИНЬ ДІЛИТЬСЯ З УКРАЇНОЮ ДОСВІДОМ З ЄВРОПЕЇЗАЦІЇ ОСВІТИ

Упродовж тижня в області триватиме XXXI щорічна конференція Асоціації керівників закладів освіти “Відроджені гімназії України” на тему: «Стратегія проведення реформи системи освіти України в умовах воєнного стану та входження у європейський освітній простір». На урочисте відкриття заходу завітав перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Для участі в конференції на Волинь прибули керівники закладів загальної середньої освіти з 16 областей та міста Києва. «Ми маємо на меті вивчити досвід Волинської області, як одного із передових регіонів в частині впровадження реформи системи освіти, починаючи із 2018 року. Дізнатись про виклики і проблеми на цьому шляху, у чому волинські педагоги бачать плюси і мінуси реформування. За результатами роботи ми підготуємо звернення до міністра освіти і науки України Оксена Лісового із нашими пропозиціями і баченням подальших змін», – наголосив директор громадської організації “Відроджені гімназії України” Ярослав Турянський.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук привітав учасників конференції від імені депутатського корпусу і голови Григорія Недопада. «Хочу побажати вам плідної роботи і лише позитивних вражень від перебування у нашому краї. Я переконаний, що спілкування та обмін досвідом для керівників освітніх закладів – це найкраще навчання. А надто в умовах децентралізаційних процесів. Реформа системи освіти – процес тривалий і живий, він потребуватиме і змін, і доповнень. І щоб результат ми отримали дійсно ефективний та оптимальний, такі зустрічі, як сьогодні, колегіальні дискусії, обмін кращими практиками, повинні бути постійними, а спільні висновки і рекомендації – врахованими», – вважає посадовець.

Для учасників конференції волинські педагоги підготували добірку доповідей на актуальні теми: «Виклики та стратегії розвитку освіти Волині в умовах воєнного стану», «Професійний розвиток керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі», «Реформування системи освіти Луцької міської територіальної громади в умовах воєнного стану та входження України у європейський освітній простір», а також «Освітні втрати в умовах війни: як їх компенсувати».

Упродовж першого дня конференції гості також ознайомляться з роботою чотирьох ліцеїв Луцької міської тергромади. У програмі заходу також відвідини освітніх закладів Ковельської, Вишнівської та Рівненської територіальних громад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*