офіційний сайт

ВІЗЕРУНКОМ СТАЛА УКРАЇНА-МАТИ

Депутатський корпус та виконавчий апарат Волиньради приєдналися до відзначення всесвітнього Дня вишиванки.

Цього року свято вишиванки співпадає із Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та річницею виходу українських захисників із Азовсталі.

Тому, як зазначив очільник обласної ради Григорій Недопад, учасники акції, одягнувши вишиванки, найперше мали на меті продемонструвати незламність українського духу, непереборну волю до перемоги, прагнення вільного народу жити у вільному світі, а також прийдешність та об’єднавчу роль національних цінностей, які гуртують українців крізь простір і час.

Вишиванка – це не лише елемент національного одягу, вона займає особливе місце в культурі України. Вишита кольоровими нитками сорочка з давніх давен вважалася сакральним оберегом, який захищав від бід, хвороб і заздрощів. Окрім того, посередництвом кольору сорочки і унікальністю орнаменту українці ніби «розповідали» про своє життя: походження, вік, сімейний стан, соціальний статус, а також регіональну приналежність.

Вишиванка давно вийшла з повсякденної форми одягу, але зі здобуттям державною незалежності у гардероб українців вона повернулася із новим значенням як святечна та глибоко символічна річ.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*