офіційний сайт

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ З НОВИМ РОКОМ

Завершується надважкий 2023-й, другий рік повномасштабної війни, рік непоправних втрат і запеклих боїв. І, водночас, – рік надзвичайної стійкості, самовідданості українських захисників.

Рік новий ми зустрічаємо словами вдячності нашим воїнам. Саме вони роблять неможливе можливим. І ламають плани окупанта, як зламали їх у час, коли ніхто не вірив, що Україна вистоїть. У ті дні початку війни захисники вразили увесь світ, зупинивши ворога і зберігши нам державу. Вони бережуть її й нині. Тож щира вдячність і слава – українським Героям. Тим, що на полях боїв. Тим, які вже не з нами.

Сьогодні я дякую бійцям і зичу їм Божого захисту. Дякую кожному, хто надихав своєю незламністю, своїми вражаючими і самовідданими вчинками. Згадую захисників, історія яких варта окремої книги. Це люди, які тримають небо над країною і нашими дітьми. Вони гордість і міць народу України.

Сьогодні ми не відчуваємо звичної передноворічної радості, бо запекла боротьба триває. Бо багато родин втратили найдорожчих у цій війні. Ми разом у скорботі. Але продовжуємо вірити в міць української армії, у перемогу справедливості, волі й світла. І хай ця віра єднає всіх нас, допомагаючи робити неможливе можливим. Сьогодні Україна не має іншого шляху окрім боротьби. І всупереч усьому ця боротьба веде до перемоги.

Тож хай 2024-й принесе найочікуваніші й надихаючі вісті кожному! Як би важко не було, щоб вогник світла і віри у вашому серці не згасав, долаючи темряву. Хай наші молитви про мир будуть почуті Всевишнім.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*