офіційний сайт

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Українська Конституція – одна з фундаментальних основ нашої держави, а конституційні традиції – атрибут національної зрілості. Сучасному суспільному договору України – менше 30 років, а конституційним звичаям – понад 300! Основний Закон – це не тільки юридичний документ, це і система поглядів, мислення та бачення українського народу, його самоідентифікація та розуміння власної державності.

Прийняття Конституції у 1996 році стало логічним результатом багатовікової боротьби українців за свою свободу й незалежність, за право на національну свідомість, рідну мову і звичаї, за можливість вільно жити й творити у суверенній, демократичній, правовій країні. За це ми боремося і зараз. Наше військо, наше суспільство вкотре захищають від московської агресії свій цивілізаційний вибір. І ми впевнені у перемозі!

Україна – незалежна сучасна європейська держава. Набуття повноправного членства України в Європейському Союзі й НАТО закріплено в Основному Законі. І це – маніфест державної волі української нації перед усім цивілізованим світом.

Слава Україні! Слава Нації! Слава Героям!

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*