офіційний сайт

ВІТАЛІЙ КВАРЦЯНИЙ ЗНОВУ ОЧОЛИВ АСОЦІАЦІЮ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ

Про це стало відомо під час позачергової звітно-виборної конференції громадської спілки. За результатами голосування кандидатуру діючого голови Асоціації футболу підтримали 48 із 58 присутніх делегатів.

Участь у роботі конференції взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, керівниця гуманітарного відділу апарату облради, членкиня виконкому Асоціації футболу Волині Галина Карнаухова та футбольний актив області.

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук, звертаючись до присутніх, переказав вітання від голови Григорія Недопада та депутатського корпусу. Він підкреслив, що Асоціація футболу Волині є найбільш чисельним серед спортивних громадських об’єднань і, водночас, одним з найдієвіших. «Футбольна громадськість області працює надзвичайно ефективно. Крім того, що футбол є найпопулярнішим видом спорту в Україні, доволі важливе і чільне місце, він займає й серед інших видів спорту на Волині. Про це свідчить величезна кількість проведених як офіційних, так і неофіційних футбольних турнірів, у тому числі й благодійних, які відбуваються з метою підтримки наших захисників. Тому, користуючись нагодою, хочу подякувати кожному із вас за підтримку нашим футбольним фронтом – основного фронту, – наголосив він. – Особливі слова вдячності я також адресую Віталію Кварцяному за конструктивну і багаторічну співпрацю з обласною радою. Звісно, до початку війни ми мали значно більші фінансові можливості підтримувати Асоціацію та наш волинський футбол, адже ми прекрасно розуміємо, що це дає у підсумку важливий результат – це заохочення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризація здорового способу життя».

Голова Асоціації футболу Волині Віталій Кварцяний відзвітував про роботу у попередні роки та окреслив майбутні перспективи. Так, за його словами, у пріоритеті в нашому регіоні й надалі залишатиметься розвиток дитячо-юнацького футболу, зміцнення матеріально-технічного забезпечення дитячо-юнацьких команд, покращення якості футбольних полів та стадіонів області, де проводяться турніри серед юнаків та дітей. «Починаючи із 2018 року і по теперішній час до змагань, які пройшли під егідою Асоціації футболу Волині, залучено вдвічі більше дітей, юнацтва, молоді та дорослих. Загалом у 2023 році було проведено 655 матчів обласного чемпіонату та кубку, а також дитячо-юнацької футбольної ліги Волині. Також відбуваються змагання серед ветеранських команд. Традиційно участь у чемпіонаті та Кубку України беруть збірні Волинської області серед ветеранів у категоріях 35,40,45 років і старші. Розвивається також дівочий футбол, зокрема команда «Ладомир» з Володимира успішно грає у вищій лізі чемпіонату України», – зауважив він.

Втім, чи не найголовнішим завданням, яке ставлять перед собою очільник Асоціації, спортивні функціонери та керівництво області є повернення волинського футболу у професійну футбольну лігу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*