офіційний сайт

ВІЙСЬКОВИМ ПЕРЕДАЛИ КОНВЕКТОРИ ТА БУРЖУЙКИ

Цей транш допомоги сформовано завдяки взаємодії обласної ради та Християнської церкви «Царство Боже».

Голова Волиньради Григорій Недопад розповів, що з єпископом Олександром Рудинцем досягнуто партнерської угоди про збір міжнародної допомоги на користь як цивільних, так і захисників. За його сприяння нещодавно понад 20 освітніх та соціальних закладів Луцька отримали теплові обігрівачі для укриттів та великих приміщень.

Сьогодні ж конвектори та ліхтарики пастор Християнської церкви «Царство Боже» Тарас Рудинець привіз для одного із бойових підрозділів обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки. Він розповів, що ці конвектори нідерландського виробництва є дуже потужними і водночас економними. «Це найбезпечніші обігрівальні прилади, які за лічені хвилини можуть нагріти приміщення площею до 200-сот метрів квадратних», – зауважив Тарас Рудинець.

Також на запит військових формувань обласного ТЦК облрада передала печі буржуйки. «Ми не припиняємо пошук партнерів, в тому числі і міжнародних, аби максимально задовольняти потреби наших захисників. Разом з нами до цієї місії долучилися лідери християнської церкви «Царство Боже», які, маючи міцні зв’язки за кордоном, не втомлюються допомагати вразливим верствам населення, а з початком повномасштабного вторгнення – і військовим. Вдячні і сподіваємося на продовження взаємодії заради омріяної перемоги», – наголосив голова обласної ради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*