офіційний сайт

ВІДНОВА:UA: НА ВОЛИНІ – ФОРУМ МОЛОДІЖНОЇ ВЗАЄМОДІЇ

У селищі Маневичі упродовж тижня триватиме перший молодіжний обмін між регіонами України з метою створення молодіжного простору, знайомства з історією громади та Волині й участі молоді в навчальних тренінгах. З учасниками програми поспілкувався голова обласної ради Григорій Недопад.

В рамках програми обміну ВідНова:UA молодіжні лідери з Дніпра, Львівщини, Маріуполя, Донеччини, Кіровограда, Одеси, Тернополя, Чернігова, Києва, Полтави, Хмельниччини, Закарпаття та Волині уже розпочали відновлення приміщення для майбутнього молодіжного простору. Придбали будівельні матеріали і розпочали ремонтні роботи у тутешньому будинку культури. Місцева громада допомогла зі спеціалістами.

«Нам важливо аби молодь працювала, була активна і лишалася жити в Україні. На жаль, під час повномасштабного вторгнення багато молодих людей виїхали з України, тож, щоб їх повернути на Батьківщину, маємо створити умови для них. Те, що ви тут, допомагаєте у відновленні, власним прикладом показуєте, що вдома є потенціал як для розвитку, так і для роботи, – зазначив Григорій Недопад. – Саме з вами – людьми нової формації – держава пов’язує своє майбутнє. Переконаний, що більшість з вас також бачать своє майбуття в Україні. Маємо спільно працювати заради цього».

Очільниця волинського обласного молодіжного центру «YouthСфера» Яна Романюк розповіла, що приміщення, яке зараз відновлюють учасники програми, спершу буде використовуватись як молодіжний простір, а пізніше на його базі у Маневицькій громаді створять молодіжний центр.

«Для нас важливо привернути увагу молоді до громади, – каже Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк. – Центр буде доречним для молодих людей і молодих сімей, які зможуть тут зустрітися з однодумцями, реалізовувати ідеї, створювати нові проєкти та працювати для розвитку нашої громади. І те, що молодь з різних областей України приїхала аби долучитися, допомогти нам і познайомитися з нашою громадою, надзвичайно мотивує до подальшої роботи».

Програма ВідНова:UA передбачає обміни в 24 областях України. На Волині молодіжний обмін здійснюється Волинським обласним молодіжним центром та громадською організацією «YouthСфера».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*