офіційний сайт

ВІДБУВСЯ ФОРУМ МОЛОДІ ВОЛИНІ

До участі в молодіжному зібранні долучився і голова Волиньради Григорій Недопад.

Ініціатором форуму виступив Волинський обласний молодіжний центр. Головна мета заходу – познайомити молодь Волині з можливостями міжнародних проєктів, обговорити та напрацювати ідеї майбутніх ініціатив, створити майданчик для знайомств та обміну досвідом.

Григорій Недопад привітав учасників форуму з Днем Державного прапора та наголосив: одна з головних цілей влади – повернути молодь в Україну та створити якісні умови для їхнього розвитку. «В області діє Агенція регіонального розвитку і я закликаю вас долучатися до роботи цієї організації, оскільки потрібні молоді, активні люди, які писатимуть та готуватимуть проєкти, які будуть реалізовуватися на Волині. Ми співпрацюємо із закордонними партнерами і маємо домовленість із Лодзьким воєводством у Польщі – вони готові прийняти молодь та навчити їх писати грантові проєкти для участі у програмах Євросоюзу. Ми ж будемо робити все можливе, аби створити вам умови для розвитку. Вірю, що ви станете рушієм позитивних змін на Волині», – зазначив Григорій Недопад.

У програмі форуму також – пленарні доповіді експертів, групи для спільної роботи над проєктами, дискусії та обмін кращими практиками.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*