офіційний сайт

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВОЛИНІ

Річний план роботи, штатний розпис, а також програма фінансової підтримки АРР – таким був порядок денний засідання. Крім членів Наглядової ради участь у ньому також взяли і представники співзасновників Агенції.

Найперше Наглядова рада погодила заміну представника від ГО Асоціація Регіонального Розвитку, новим членом ради став депутат обласної ради Сергій Кудрявцев.

Щодо плану роботи Агенції регіонального розвитку Волині на цей рік, то виконувачка обов’язки керівника установи Валерія Гончаренко розповіла, що функціонування АРР буде спрямовано за двома напрямками: власне проєктна діяльність та заходи (презентація та популяризація Агенції на міжнародному, національному та міжрегіональному рівнях). Вона доповіла, що з донорами уже погоджено бюджет у сумі 215 тис. дол на створення інноваційного агрокластру «Західне Полісся». На ці кошти проведуть дослідження, на підставі яких будуть створені інвестиційний паспорт самого кластеру, інвестиційні паспорти 22 громад, які входять до нього, а також 5 програм місцевого економічного розвитку.

Окрім того, цьогоріч мають стартувати 4 проєкти транскордонного співробітництва, зокрема, створення нейроцентру на базі обласної клінічної лікарні; реконструкція мереж санаторію «Пролісок» та створенгня на його базі реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю, а також взаємодія державних установ при надзвичайних ситуаціях. Загальний проєктний портфель на кінець року, за словами Валерії Гончаренко, повинен скласти щонайменше 50 млн. доларів. У планах агенції також створення конкретизованого до бізнес-планів інвестиційного паспорта області та Стратегії розвитку Волині, а також проєктний супровід громад та підготовка кластерних і проєктних менеджерів для них.

Члени Наглядової ради зійшлися на думці, що до плану роботи АРР варто внести проєкти, які вже існують і можуть мати економічний ефект у найближчій перспективі. Йшлося, зокрема, про ІТ-кластер, який від сьогодні розпочав роботу у Луцьку, індустріальні парки, перспективу створення логістичного хабу у Ковелі. Рекомендовано також поєднати проєкт створення реабілітаційного центру для дітей із санаторієм матері та дитини «Дачний», де вже на 90% готова база для цього.

Тож у підсумку обговорення Наглядова рада проголосувала за коригування річного плану роботи з урахуванням висловлених пропозицій. Зазнає змін також і представлений керівницею Агенції штатний розпис та обсяг фінансування установи. Як зауважив голова бюджетної комісії обласної ради Орест Маховський, в умовах війни обласний бюджет гостродефіцитний, однак потрібно думати і про економіку. «Звісно, потрібний поштовх, щоб Агенція регіонального розвитку запрацювала. Але в обласній цільовій програмі на цей рік передбачено лише 1,2 млн грн, тому пропоную фінансування Агенції розпочати з такого обсягу, а у перспективі за результатами діяльності переглядати кошторис видатків», – висловив пропозицію голова бюджетної комісії, яку і підтримали члени Наглядової ради.

Керівниця АРР найближчим часом представить на затвердження Наглядової ради оновлені, відповідно до зауважень та пропозицій, план, штатний розпис та кошторис установи.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*