офіційний сайт

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МАЙНОВОЇ КОМІСІЇ

Депутати розглянули низку господарських питань.

Зокрема, ухвалено рішення про внесення змін до статуту КП «Волинський медичний центр терапії залежностей», яке знаходиться в стані реорганізації шляхом приєднання його до КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька», в частині зміни юридичної адреси місцезнаходження.

Депутати проголосували за закріплення на праві оперативного управління за комунальним підприємством «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Ковель будівель, в тому числі і лікувального корпусу, який раніше був на балансі ковельської поліклініки. Як відомо, на попередньому сесійному засіданні обранці громади ухвалили рішення про реорганізацію згаданих комунальних підприємств шляхом приєднання ковельської поліклініки до обласної лікарні «Хоспіс». Відповідно до рекомендацій комісії всі приміщення відтепер будуть закріплені за хоспісом.

Також під час засідання депутати проголосували за зміну адреси Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» у зв’язку з перейменуванням міста Володимир-Волинський на Володимир, а також вулиці Берегового, на якій знаходиться заклад, на вулицю Андрія Войнаровського.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*