офіційний сайт

ВІД ЗАКОРДОННИХ БЛАГОДІЙНИКІВ – ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

Для Заболоттівської спеціальної школи благодійниця Ольга Кнаєр змогла організувати допомогу з Німеччини та Нідерландів.

Впродовж двох місяців для закладу прибуло чотири партії гуманітарного вантажу. Це 124 ліжка із новими матрацами, 22 тони сухих будівельних сумішей, учнівські парти, стільці, крісла, столи, 15 велосипедів, лампи для освітлення, предмети гігієни, продукти харчування, одяг, ковдри, тощо.

«Це величезна підтримка для нашого закладу. Тому висловлюю щиру вдячність Ользі, яка організувала збір допомоги та спонсорам за такий відчутний внесок для Заболоттівської спеціальної школи, зокрема за отримані ліжка, меблі і велосипеди – Peter Pahlke, Andre Huls, Shirley van der Berg, за матраси, одяг, продукти – Lohmar hilft e.V, за будівельні матеріали – Konvoi der Hoffnung e.V, за доставку – Rosinen Initiative/ Chance auf Leben e.V. А ще водіям, які займались завантаженням, розвантаженням і доставкою вантажу, – Дмитру Коростинскому, Василеві Брунцю і Богдану Нестору», – розповіла директорка закладу Ольга Головій.

Очільниця навчального закладу каже, що в школі замінять ліжка в гуртожитку, де мешкають вихованці, оновлять меблі, а ще запланували провести ремонт приміщень.

«Завдяки нашим благодійникам ми створимо в закладі комфортні умови для наших діток», – підсумувала Ольга Головій.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*