офіційний сайт

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ КОЖНОМУ ГЕРОЮ

У день захисників і захисниць України у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відкрили Алею пам’яті загиблим випускникам та працівникам освітнього закладу.

Небесний легіон борців за волю і незалежність від початку російської агресії поповнили двадцятеро випускників і двоє офіцерів-вихователів ліцею. На їхню честь на території закладу спорудили меморіал. У щемливій церемонії відкриття взяли участь і родини тих, хто захищав свій народ від фізичного і духовного знищення і повернувся на щиті.

«Хто жив, як вони, хто виконав свій обов’язок до кінця, не вмирає смертю, а живе в серцях вічно. Усі вони-у нашій пам’яті, вони – поруч», – зазначив начальник ліцею Павло Боснюк. Він оголосив наказ про присвоєння імен загиблих Героїв взводам ліцею і закликав ліцеїстів бути гідними тих, хто віддав власні життя за можливість інших навчатися і жити.

Кожного загиблого присутні вшанували поіменно. Першу трагічну звістку ліцей отримав у травні 2015року –від кулі снайпера загинув випускник Іван Сотник, посмертно нагороджений Орденом “За мужність” ІІІ ст. Випускник Єгор Лобанов – загинув у лютому 2022 -го під час спецоперації на Запоріжжі, посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст.22-річний Юліан Гимон – загинув у березні 2022 під час виконання бойового завдання на Херсонщині.Навіки залишився молодим Михайло Путінцев – сапер, офіцер, лицар ордена Богдана Хмельницького і кавалер ордена “За мужність”, обидві нагороди присвоєно посмертно. Життя Володимира Рабчевського обірвалося у 20 років внаслідок смертельного поранення у квітні минулого року, посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ст. Назар Пасічник – загинув у травні 2022-говнаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Луганщині. Артем Асматов – служив у штурмовій розвідці, загинув на Донеччині від кулі снайпера.Максим Мартинов – був командиром, загинув під час виконання бойового завдання у серпні 2022р. на Харківщині, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. посмертно.Олександр Бусько – підполковник у 33 роки, загинув у серпні минулого року під Бахмутом, посмертно нагороджений орденом « За мужність» ІІІ ст. Владислав Лонський – з перших днів повномасштабної війни служив на найзапекліших ділянках фронту, загинув минуоріч у вересні посмертно нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ ст. та ІІст. Вадим Гаврисюк – за доблесть під час служби був нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ ст. та ІІ ст і вже посмертно у жовтні 2022-го – орденом “За мужність” ІІІст. Тарас Меліс – загинув минулоріч під час виконання бойового завдання на Донеччині. Владислав Левчук – служив льотчиком-штурманом вертолітної частини. Загинув у грудні .2022р на Донеччині. Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. Дмитро Шкльода – загинув наприкінці 2022-го, йому був лише 21 рік. Олександр Нагорний – загинув цьогоріч у січні на Запорізькому напрямку. Іван Гнатенко – загинув поблизу Бахмута, затуливши побратимів від мінометного обстрілу. Віталій Кобець – командир танкового взводу, загинув у березні 2023, нагороджений медаллю « Захиснику Вітчизни» посмертно. Тарас Коханюк – боронив Україну поблизу Куп’янська, загинув у 2022-му, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ст. (посмертно). Роман Гіренко – став у стрій об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”, загинув у серпні 2023-го на Донеччині. Андрій Огородник – боєць центру спеціальних операцій “Альфа”,загинув минулого місяця під час виконання бойового завдання. Вчитель-наставник Олександр Дорошенко – життя обірвалося у лютому 2023 року. Офіцер-вихователь Володимир Царук – мбілізований до лав ЗСУ з перших днів повномасштабної війни, загинув цьогоріч у липні.

Присутні вшанували Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного постаменту.

На завершення меморіальних заходів Заслужена артистка України Божена Дар виконала підбірку патріотичних пісень.

Volyn Regional Lyceum with Intensive Military and Physical Training

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*