офіційний сайт

ВЕЛИКЕ В МІНІАТЮРІ: НА ВОЛИНІ – ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА З МОДЕЛЮВАННЯ

У Центрі позашкільної освіти стартувала 4 Всеукраїнська виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання, у якій взяли участь школярі з 6 областей України. Учасників привітав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Мета традиційної експозиції дитячої технічної творчості – популяризація технічного напрямку позашкільної освіти, стимулювання та мотивування творчого інтелект у дітей. «Це неймовірні роботи за своєю складністю, – зазначив Григорій Пустовіт. – Завдяки таким гурткам науково-технічної творчості, які розвивають креативне мислення, наші воїни перемагають на фронті, створюють новітні зразки зброї, впроваджують нові методи оборони. Тож бажаю кожному з вас не зупинятися, постійно творити та розвивати свої таланти. Зараз вами пишаються ваші вчителі, завтра вами пишатиметься вся країна, а невдовзі – і весь світ».

Директорка Центру позашкільної освіти, депутатка обласної ради Оксана Філіпчук розповіла, що команди змагатимуться у 12 номінаціях – ЗСУ, авіація, фентезі, автотехніка, артилерія, бронетехніка, залізниця, космос, флот та інші. Загалом на виставці діти представили 128 своїх виробів. «Ви молодці, що приїхали і взяли участь у цьому конкурсі. Дивлячись на ваші роботи, радіє серце. В кожну із них ви вклали любов, багато годин свого часу та неймовірний заряд натхнення, – каже очільниця закладу. – Ви наша надія, адже спільно з вами, такими талановитими, ми будемо відбудовувати Україну і створювати щось нове».

Роботи учнів оцінюватиме команда суддів, які вивчатимуть рівень майстерності учасників, загальне враження і зовнішній вигляд моделей, ступінь складності, якість обробки поверхонь, точність передачі кольору, відповідність масштабу та технічній документації.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*