офіційний сайт

ВАДИМ ГУТЦАЙТ ЗУСТРІВСЯ ІЗ СПОРТИВНОЮ ЕЛІТОЮ ВОЛИНІ

На зустріч із президентом Національного Олімпійського комітету України, Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом прийшли спортсмени з олімпійських видів спорту, учасники Олімпійських ігор та їх наставники, ветерани спорту, представники фізкультурно-спортивних товариств, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, керівники галузі спорту, а також представники регіональних осередків НОКУ з Львівської та Івано-Франківської областей.

«Під час війни вкрай важливо зберегти спорт і ті надбання, які має регіон. Дуже важливо, щоб діти займалися у спортивних школах, волинські спортсмени мали якісні навчально-тренувальні бази, спортивні арени та брали участь у змаганнях не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня. На сьогодні головним завданням є також здобуття олімпійських ліцензій українськими спортсменами. На сьогодні у нас уже є 33 ліцензії. Мені б дуже хотілося, щоб і значна кількість волинських спортсменів взяли участь в майбутній Олімпіаді», – звернувся до спортивної спільноти Вадим Гутцайт.

Голова обласної ради, керівник регіонального середку НОКУ Григорій Недопад висловив вдячність Вадиму Гутцайту за його принципову позицію та масштабну міжнародну і політичну роботу щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор-2024, що відбудуться в Парижі. «У березні 2023 року депутати Волиньради також висловили свою одностайну і принципову позицію із цього питання, схваливши звернення до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор», – нагадав Григорій Недопад.

Спортсмени та їх тренери мали нагоду поставити Вадиму Гутцайту актуальні для них питання. Йшлося зокрема про законодавче впровадження спонсорства та меценатства у спорті; перспективи розвитку спорту вищих спортивних досягнень; надання статусу педагогічних працівників тренерам-викладачам ДЮСШ; потребу облаштування на Волині лижоролерної траси з пересічною місцевістю, протяжністю 1500 м. для біатлоністів та лижників.

«У нас були великі плани щодо будівництва спортивних об’єктів в регіоні, розвитку існуючих та нових видів спорту, однак свої корективи внесла війна. Але попри всі перепони ми й надалі будемо працювати у напрямку залучення позабюджетних коштів, розвивати співпрацю із меценатами та спонсорами. Я переконаний, що нам все вдасться, і після великої української перемоги триватимуть тріумфи на спортивних фронтах», – зауважив Григорій Недопад підсумовуючи зустріч.

Президент НОК України, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт відзначив грамотою Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху провідного спеціаліста обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимира Довганюка. Подяки НОКУ отримали Заслужений тренер України з веслування на байдарках та каное Федір Семенюк та заступник директора департаменту – начальник управління молоді та спорту департаменту культури, молоді та спорту ОВА Тетяна Грицук.

Посвідчення Заслуженого тренера України з рук Міністра отримали: тренер викладач ОДЮСШ осіб з інвалідністю Микола Білера та директор обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Андрій Рожок, а посвідчення Заслуженого майстра спорту України – призерка Паралімпійських ігор Богдана Конашук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*