офіційний сайт

В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ ОСВІТНІ ЦЕНТРИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Заступник керуючого справами-начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Юрій Ройко взяв участь у робочій нараді Української асоціації районних та обласних рад та Міністерства України у справах ветеранів.

Під час онлайн-засідання обговорювали питання створення та розвитку регіональних освітніх центрів ветеранів. Їх пропонується утворити на базі закладів вищої освіти рішенням відповідного органу влади за погодженням з Мінветеранів та МОН України.

Фінансування планують здійснювати шляхом відшкодування вартості за надані послуги з професійної адаптації та соціальні послуги у сфері зайнятості з державного та місцевих бюджетів.

Цей освітній проєкт дозволить стандартизувати підходи у роботі з ветеранами війни, впровадити акредитовані центри адаптації та підтвердження кваліфікації, здійснювати супровід ветеранів війни впродовж року після звільнення зі служби.

Юрій Ройко зазначив, що на Волині за рахунок ґрантових коштів вже відкрили інформаційно-просвітницький простір «Плюс Плюс ++», який успішно функціонує у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Його робота спрямована на навчання і консультування ветеранів російсько-української війни та їхніх близьких. Водночас, простір слугує майданчиком для спілкування захисників, захисниць та членів їхніх родин.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*