офіційний сайт

В ШАЦЬКУ ПЛАНУЮТЬ ПРОДОВЖИТИ ПРОЄКТ З КАНАЛІЗУВАННЯ

До постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів звернувся голова Шацької селищної ради Сергій Карпук з проханням передбачити у 2023 році 1 млн. грн. з обласного фонду охорони навколишнього середовища на два проекти: розробку проектно-кошторисної документації для каналізування центральної частини с. Пульмо та реконструкції каналізаційної мережі смт. Шацьк.

Варто зазначити, що у 2022 році Шацька громада завершила великий інфраструктурний проєкт із залученням європейських коштів, в рамках якого створено потужну систему водовідведення – прокладено майже 100 кілометрів каналізаційних мереж у п’ятьох найбільших населених пунктах, до яких приєднається понад 2,6 тисяч домогосподарств, зведено очисні споруди у селах Світязь і Пульмо, а існуючі у Шацьку модернізовано та розширено. У комплексі це дозволить на 80% скоротити викид стоків у навколишнє середовище.

Місцева влада продовжує працювати над покращенням мережі водопостачання та водовідведення, для цього планують залучити понад 2 млн. євро грантових коштів, взявши участь у програмі транскордонного співробітництва Польща-Україна 2021-2027. Як зазначив голова територіальної громади Сергій Карпук, в рамках цього проєкту планують прокласти близько 2 км мережі водопостачання та більше 15 км мережі водовідведення, встановлять станцію питної води в с. Пульмо, реконструюють 4 км каналізаційної мережі та 3 каналізаційно-насосні станції в центральній частині смт. Шацьк. «Це дозволить забезпечити заклади соціальної сфери та населення якісною питною водою, поліпшити системи централізованого водопостачання та водовідведення», – наголосив Сергій Карпук.

Депутати підтримали пропозицію виділення коштів для виготовлення ПКД.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*