офіційний сайт

В ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЄВРОТРАНСКОРДОННА ІНТЕГРАЦІЯ

На Волині та Львівщині упродовж двох днів проходить виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Волиньраду представляв заступник голови Григорій Пустовіт.

Про важливість обговорюваної тематики свідчить широке представництво форуму. Окрім членів Комітету ВРУ у його роботі взяли участь керівництво 4 міністерств – розвитку громад, територій та інфраструктури, закордонних справ, фінансів та МВС; міграційної, митної та прикордонної служб України; представники Сенату Республіки Польща, Посольств Польщі в Україні та України в Польщі, Генеральних консульств України в Любліні та Кракові; управлінці обласних рад та ОВА Волині і Львівщини, а також співробітники Міжнародної організації з міграції, Європейської Комісії, Консультативної місії ЄС в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні та Проекту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)».

Серед питань порядку денного – утримання автомобільних пунктів пропуску та будівництво нових на кордонах з ЄС, розширення пропускної спроможності міжнародних автопереходів, реалізація Стратегії інтегрованого управління кордонами, виконання програм транскордонного співробітництва та інші. Частиною виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу є також ознайомчі відвідини пунктів пропуску Ягодин, Угринів, Шегині та Краківець.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*