офіційний сайт

В ПЕРЕДЧУТТІ РІЗДВА: НА ВОЛИНІ ПОЛЬСЬКОЮ ЛУНАЛА КОЛЯДА

Різдвяний концерт у виконанні відомих польських митців на запрошення Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку відвідав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Власну програму колядок презентував оперний тенор Кшиштоф Цюпінський-Свьонтек, під акомпанемент піаніста-клавесиніста Станіслава Лопушинського.

«Цьогоріч вперше більшість християн – мешканців України разом з нами, поляками, перебувають в очікуванні Різдва. Думаю, що нинішній концерт стане чудовою нагодою відчути настрій та атмосферу прийдешнього світлого свята», – наголосив Генконсул Рестубліки Польща у Луцьку Славомір Місяк перед початком дійства.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт найперше висловив вдячність польському народові за їх підтримку України в ці важкі часи великої війни. «Ці майже два роки видались для нас вічністю і привчили нас не до Різдвяних мелодій, а до тривожних сирен, вибухів та людської підлості, негідності, яка прийшла на землю України з північного сходу. Я щиро дякую, що нагадуєте нам про Різдво – свято надії для людства, нагоду для кожного християнина удосконалитись і змінитись. Ми це робимо через випробування, бо ми віримо в перемогу, в Ісуса Христа, у те, що ми всі станемо кращими, незважаючи ні на що. Коли наші народи разом, ми здатні на дуже гарні, сильні і духовні вчинки. Тому рухаймося спільно до перемоги, до світлого майбутнього та мирного життя», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*