офіційний сайт

В ОБЛАСНОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ПІДНЯЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ СТЯГ

Урочиста подія відбулася з нагоди відкриття XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

У заході, що відбувся на території ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, взяли участь голова обласної ради, очільник відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області Григорій Недопад, перший заступник голови відділення НОКу Волині, депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук, а також представники облвійськадміністраціі.

Право підняти Державний та Олімпійський прапори отримав учасник Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Іван Банзерук.

Європейський олімпійський фестиваль триватиме до 28 січня на території трьох країн – Італії, Австрії та Словенії. Спортсмени з 48 країн Європи віком від 14 до 17 років змагатимуться у 12-ти зимових видах спорту.

Українську Національну юнацьку збірну представляють 27 спортсменів, які виступатимуть у 9 видах спорту: біатлоні, лижних гонках, фристайлі, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, стрибках на лижах з трампліна, фігурному катанні на ковзанах, шорт-треці, сноубордингу (паралельних дисциплінах та сноубордкросі).

«В нас вже є перші дві перемоги – «золото» виборола біатлоністка Олександра Маркушина і бронзову медаль здобула Наталія Казюк у змаганнях з фристайлу, – зазначив Григорій Недопад. – Впевнений, що перемоги українських спортсменів посилять довгоочікувану перемогу усій нашій країні».

Він також відзначив грамотою НОК України у Волинській області обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та подарував для вихованців закладу спортивний інвентар. Відзнаку отримав і начальник Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександр Манахін за особистий внесок у розвиток олімпійського руху.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*