офіційний сайт

В ОБЛАСНІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Йшлося про підготовку обласних установ та підприємств до опалювального сезону, наявність та стан укриттів, що перебувають у їх користуванні, проблему безбар’єрного доступу, фінансове забезпечення цьогоріч і формування обласного бюджету на рік прийдешній.

За словами начальниці управління освіти і науки облдержадміністрації Наталії Матвіюк у всіх закладах освіти, які перебувають в комунальній власності обласної ради, є облаштовані укриття, яких якими зможуть скористатись 5260 учасників. Проте цього недостатньо, і над цим працюють. Крім додаткових укриттів заклади також потребують і облаштування пологих входів, пандусів, мобільних платформ. Бракує і 6-ти шкільних автобусів.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що запросив Міністра освіти Оксена Лісового відвідати Волинь. «У нас існує низка проблем, які потребують уваги Міністерства освіти – це дофінансування облаштування якісних укриттів, також потрібно вирішити питання нестачі коштів освітньої субвенції. Тому керівникам комунальних закладів варто бути готовими до візиту Міністра». – попередив Григорій Недопад.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Легкодух зазначив, що питання облаштування укриттів актуальне і для закладів медичної сфери. Так, без бомбосховищ залишаються 3 обласних лікувальних установи. В той же час, значно краща ситуація з питанням безбар’єрності. Облаштування доступу потребують лише обласний медичний інститут, Ківерцівський та Ковельський фахові медичні коледжі.

Проблема з укриттями і в соціальній сфері – в усіх закладах відсутні сертифіковані захисні споруди, щоправда є найпростіші укриття, які своїми силами облаштували інтернатні установи. Однак в окремих закладах будь-які укриття звести неможливо через високий рівень ґрунтових вод.

Невирішеною лишається проблема з фасадом Волинського коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського, де в результаті негоди зірвало частину фасаду. Тож голова обласної ради поставив завдання перед департаментом культури, молоді та спорту вирішити питання з фінансуванням робіт.

«До опалювального сезону лишилося менше ніж 2 місяці. Є проблеми, які не озвучувалися впродовж багатьох років, інакше б заклади не були в тому стані який є зараз, – наголосив Григорій Недопад. – Ми маємо підготувати комунальні установи та зробити усе, щоб вони були готові до опалювального сезону».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*