офіційний сайт

В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ СТВОРИЛИ НАГЛЯДОВУ РАДУ, ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ

Колегіальний орган очолив народний депутат Вячеслав Рубльов, до складу увійшли депутати обласної ради Ігор Лех, Юрій Харченко, Анатолій Вітів, Володимир Дибель, Анатолій Никонюк, а також очільник управління охорони здоров’я ОДА Юрій Легкодух та підприємці. Перше засідання наглядової ради відвідав голова Волиньради Григорій Недопад.

«Створення в комунальних закладах медичного спрямування наглядових або піклувальних рад – це хороше рішення, адже дозволить формувати стратегічний та інвестиційні плани лікувальних установ, контролювати роботу керівництва, вносити пропозиції щодо діяльності закладу, – зазначив Григорій Недопад. – Переконаний, що кожен з членів наглядової ради буде максимально допомагати обласній лікарні та сприяти її розвитку».

Директор багатопрофільної клініки Олександр Дудар ознайомив членів наглядової ради із роботою закладу, розповів про досягнення та плани. «Впродовж року в стаціонарі лікується більше 29 тис. пацієнтів та виконується більше 17 тис. оперативних втручань., в середньому 70 операцій щодень. Заклад активно розвивається – ми працюємо в області трансплантології і вже провели 4 пересадки серця, 34 пересадки нирок. Жодна з обласних лікарень не має таких результатів, – розповів Олександр Дудар. – В планах – створення бактеріологічної лабораторії, що дозволить розширити кількість пакетів послуг від Національної служби здоров’я, практично завершено облаштування кардіологічної реанімація. Впевнені, що усі задуми ми реалізуємо». Крім того, він додав, що лікарня активно працює над залученням грантових коштів та налагоджує співпрацю із закордонними партнерами.

Під час засідання також обрали голову, заступника та секретаря наглядової ради. Так, за пропозицією Юрія Легкодуха головою наглядової ради було обрано народного депутата України Вячеслава Рубльова. «Я вдячний за довіру та працюватиму ще активніше задля розвитку лікарні. Додам, що з обласною лікарнею уже маємо чудові результати співпраці – з бюджету на соціально-економічний розвиток медзаклад отримав лапароскопічну стійку, цистоскоп, аудіометр на загальну суму 4 млн. грн.», – додав Вячеслав Рубльов.

Заступником голови наглядової ради обрали депутата обласної ради Анатолія Вітіва, а секретарем – Ігоря Леха.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*