офіційний сайт

В ЛУЦЬКУ ЗАПРАЦЮВАВ ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМЦІВ ДІЯ.БІЗНЕС

Презентацію ІТ-кластеру відвідав голова обласної ради Григорій Недопад.

На Волині Центр Дія. Бізнес створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України і Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки IT-компаній ideil і redesign та Ukrsibbank BNP ParibasGroup.

Головна мета проєкту – мотивувати створювати бізнес в Україні, навчати підприємництву, допомагати зі стартом власного бізнесу. Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначила, що Мінцифри присвячує велику увагу розвитку малого та середнього підприємництва, навчанню та підтримці бізнес-ініціатив.

«У цьому центрі підприємці зможуть безкоштовно отримувати консультації, відвідувати освітні події, презентувати власні продукти, отримувати супровід, знайомитися з потенційними інвесторами і партнерами», – наголосила Валерія Іонан.

В Україні уже працюють 11 центрів підтримки підприємців і ще один – у Варшаві. Всі вони створені без залучення коштів державного бюджету.

«Завдяки Дії Україну знають в усьому світі, адже з початком повномасштабного вторгнення українці могли виїхати за кордон, не маючи при собі паперових документів, що врятувало їм життя. Більше того, чимало країн готові перейняти наш досвід впровадження Дії – підкреслив Григорій Недопад. – У нашому Міністерстві цифрової трансформації завжди є грандіозні ідеї і те, що вони зараз підтримують підприємництво, впевнений, дасть новий поштовх для розвитку України і посилення її економіки».

Центр Дія.Бізнес розташований за адресоюу Луцьку вул. Богдана Хмельницького, 26, 4 поверх.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*