офіційний сайт

В ЛНТУ ПІДСУМУВАЛИ РІК

У конференції трудового колективу взяли участь члени наглядової ради вишу, зокрема голова обласної ради Григорій Недопад, депутат обласної ради Роман Микитюк, народний депутат України Вячеслав Рубльов, представники бізнесу, а також студентство.

Головним питанням порядку денного був звіт ректорки освітнього закладу Ірини Вахович. Вона зазначила, що з початку повномасштабного вторгнення університет активно працював над розробками для військових та допомагав ЗСУ. На кафедрі військової підготовки навчаються майже півтори сотні курсантів, понад 80% випускників перебувають у лавах оборонців. Загалом же в ЛНТУ – 56 освітніх програм на бакалавраті і 44 на магістратурі, у 2023 році запровадили ще 7 нових освітніх напрямків. В університеті активно функціонує навчально-науковий центр «Volyn Business Hub», який забезпечує проведення курсів, в тому числі й з підвищення кваліфікації.

Колектив закладу – це 422 штатних науково-педагогічних та наукових працівників, з яких 53 професорів, 48 докторів наук, 320 кандидатів наук та 289 доцентів. Університет активно працює над залученням до навчального процесу лекторів із інших вишів, більше 50 таких були залучені цьогоріч.

Також Ірина Вахович торкнулася теми реконструкції ЛНТУ. В 2023 одне із приміщень було облаштовано під гуртожиток для внутрішньо-переміщених осіб; завершено капітальний ремонт і термомодернізацію головного корпусу університету; кардинально оновлені будівлі на вул. Потебні та вул. Львівській, також створено вуличний лекторій. «Уже розроблена проєктно-кошторисна документація на реставрацію Будинку офіцерів під «Музей науки». Ми плануємо на це залучити грантові кошти і активно працюємо з нашими іноземними партнерами. Це буде туристичний інтерактивний осередок для наших студентів», – каже Ірина Вахович.

Результати роботи університету і його очільниці оцінив заступник голови Наглядової ради ЛНТУ Вячеслав Рубльов. «Те, що робить сьогодні Ірина Вахович та колектив ЛНТУ – це дуже важливо не тільки для Луцька, але й для області, – підкреслив парламентар. – Зараз перед університетом та всією Україною стоять нові виклики, і один із них – недостатнє державне фінансування, адже всі кошти спрямовуються на оборону країни. Нам спільно є над чим працювати, у нас є закордонні партнери, друзі вишу, і я вірю, що вони долучаться до розвитку закладу. Ми повинні лишатись такими ж згуртованими, як і в перші дні війни. Тому бажаю наснаги і сили, не зупинятись на досягнутому».

Він також відзначив подякою ректорку університету Ірину Вахович.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*