офіційний сайт

В ЦЕНТРІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ

З ініціативи Волинського регіонального центру підвищення кваліфікації та за підтримки обласної ради відбулись онлайн-консультації для голів та фахівців гуманітарних відділів громад з актуальних питань діяльності тергромад в галузі системи освіти. У зустрічі взяв участь перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Основними темами обговорення стали проблеми та перспективи реалізації освітньої політики на регіональному рівні, зростання інституційної спроможності місцевих органів управління освітою як крок до підвищення якості освітніх послуг.

«Освіта завжди має залишатися на вістрі суспільних подій, адже битва за незалежність і цілісність нашої держави – це битва за нашу ідентичність, освіту, мову, культуру. І ми маємо з неменшою наполегливістю виконувати свою роботу на суспільному фронті, – наголосив Юрій Поліщук. – З процесом децентралізації в територіальних громадах виникло чимало проблем, зокрема і нестача фахівців, бо громадам довелося створювати чимало органів управління, в тому числі й галуззю освіти. Тож, вважаю, такий онлайн майданчик важливий для обміну досвідом, спільного вирішення тих, чи інших питань».

Він наголосив, що обласна рада завжди на сторожі інтересів та благополуччя громад у непростий час широкоформатних реформ, зокрема, і в освіті, тож, якщо виникають законодавчі колізії, депутатський корпус звертається до вищих органів влади аби нівелювати проблематику.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*